Twitter şifresini unutmak

go ask alice

Hectopat
Yer
Mother Adana
Daha fazla  
Merhaba. Az takipçili 2. bir Twitter hesabı açmıştım Apple iOS ile. Şimdi 6S'den SE 3'e geçtim ama yeni telefonda bu hesabı açamıyorum. Şifremi unuttum veya random verildi.

Şifremi unuttum seçeneğinde sadece mail seçeneği sunuyor ancak privaterelay.appleid.com uzantılı bir mail. Bu mail nedir, giriş yapıp hesabı kurtarma şansım var mı?

Not: Eski telefonda hesabım hala açık girebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ara seçenekleri tam bilmiyorum ama en kötü ihtimalde Twitter destek ekibine durumu anlatan bir mail attığınızda onların istediği bilgileri verdiğinizde gerekli incelemeleri yapıp uygun bulurlarsa şifreyi sıfırlayıp yeni şifre gönderiyorlar. Uzun süren bir işlem bilginiz olsun.

Ara seçenekleri tam bilmiyorum ama en kötü ihtimalde Twitter destek ekibine durumu anlatan bir mail attığınızda onların istediği bilgileri verdiğinizde gerekli incelemeleri yapıp uygun bulurlarsa şifreyi sıfırlayıp yeni şifre gönderiyorlar. Uzun süren bir işlem bilginiz olsun.
Random verilen mailden bir şey çıkar mı diye foruma sorayım dedim. Feda edebileceğim bir hesap. Yenisini açacağım sanırım.

Geri
Yukarı