Twitter'da yasaklanan hesap nasıl açılabilir?

vindies

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Twitter'ı yaklaşık 2 senedir stalk hesabı olarak kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir tweet atmadım. Toplam 3 retweetim var. Yaklaşık 1 ay kadar önce hesabım kalıcı olarak kapandı (sanırım bot hesabı varsayılarak). Birkaç kez itirazda bulunmama rağmen geri dönüş dahi yapılmadı. Hesabımı açmanın bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boş vakit buldukça form doldurup göndermeniz lehinize olacaktır ama şans işi bunlar. Formsuz açılanı da var dünya kadar form atıp açamayanı da. Form göndermek dışında elinizden hiçbir şey gelmez. Yüzlerce hatta binlerce lira paranızı alan sözde sosyal medya uzmanları da form göndermek dışında hiçbir şey yapmıyor haberiniz olsun.

Boş vakit buldukça form doldurup göndermeniz lehinize olacaktır ama şans işi bunlar. Formsuz açılanı da var dünya kadar form atıp açamayanı da. Form göndermek dışında elinizden hiçbir şey gelmez. Yüzlerce hatta binlerce lira paranızı alan sözde sosyal medya uzmanları da form göndermek dışında hiçbir şey yapmıyor haberiniz olsun.

Teşekkür ederim. Sistem çok saçma ama hiçbir şey yapmayan hesap banlanıyor ve açamıyosunuz.

Beklemekten başka yapacak bir şey yok maalesef. Benimkisi 2 destek kaydıyla birlikte 20 gün civarında açıldı ama aylarca bekleyenler varmış.

Bu arada ilk destek kaydınızı açtığınızda bir e-Posta gönderiyorlar ve o e-Posta adresine erişiminiz olduğuna dair geri dönüş yapmanızı istiyorlar. Size de öyle bir posta geldi mi?

Beklemekten başka yapacak bir şey yok maalesef. Benimkisi 2 destek kaydıyla birlikte 20 gün civarında açıldı ama aylarca bekleyenler varmış.

Bu arada ilk destek kaydınızı açtığınızda bir e-posta gönderiyorlar ve o e-posta adresine erişiminiz olduğuna dair geri dönüş yapmanızı istiyorlar. Size de öyle bir posta geldi mi?

Hayır destek kaydı alındığına dair mail geldi, incelememiz ve geri dönüşümüz için bize 5-7 gün verin diye.

Geri
Yukarı