Rehber Recovery TWRP özelleştirme

Hocam bir şeyler ekledim şu an geliyor ama unauthorized. Bu onu düzeltir değil mi?
Çalışır mı emin değilim. ADB güvenliği tehlikeye attığı için Android yine izin isteyebilir.

Hocam Android 4 galiba zaten. Sanmıyorum.

Halen unauthorized

Cwm ile ilerleyebildim ancak. Burada bir yerde nerede ne yapsam cwm açılır açılmaz birkaç komut çalıştırsa. Mümkün mü böyle bir şey?

Böyle bir yer buldum. Ses tuşları ile sistem genelinde USB hata ayıklamayı aktif edecek komut dosyasını çalıştırabilir miyiz?

Son düzenleme:
İnit.D ile yapılabilir belki ama nasıl işler ayarlanır bilmiyorum, daha önce kullanmadım.

Bunu nasıl flashlayabileceğim konusunda hiçbir fikrim yok. Belki başka şekilde manuel olarak ekleyebilirim.

TWRP'nin GitHub reposundaki dosyalarda buna rastladım:

İnit. RC dosyası da aynı görevi yapıyor galiba. Bu eski cihaz için yeni bir TWRP derlemek ne kadar mümkün?

Üstteki ekran fotoğrafındaki Action'lar burası ile bağlantılıymış.

Derleyebileceğimi bilsem burayı düzenleyerek halletmeye çalışacağım.

Son düzenleme:
Bahsettiğin init.rc TWRP'ye ait. Android için olan init.rc'yi düzenlemen lazım.

Bahsettiğin init. RC TWRP'ye ait. Android için olan init. RC'yi düzenlemen lazım.

Android'e müdahale edemem sanırım şu an. İnit.RC ile başlattığım scriptten TWRP üzerinden Android'in ayarlarını değiştiremez miyim?

TWRP üzerinden ayar değişebilirsen init.rc'ye gerek olmaz kendin halledersin hocam.

Ben karar verdim büyüyünce @364809 olacağım
Elinize sağlık yüreğim yerse denerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…