TX Red Alert vs ınca 601gsmsx

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
İkisi de altı fanlı lakin TX 1400 RPM civarı iken ınca 2500 RPM civarı çalışıyor. Ses önemli değil soğutsun yeter. Maximum bütçe 180 TL'dir, başka öneriniz varsa alabilirim.

Triline Iets Dijital Göstergeli Notebook Soğutucu Vakumlu Fiyatı 20-30 derece fark oldugunu falan yazmışlar bütçeyi arttırıp bunun ucuzuyla sogutucu da alabilirsin.

TX sipariş verdi kardeşim. Gelince incelemesini yapacağım.

Kullanamadım ki. Laptop 4 5 aydır garantiden gelmiyor. Ve kardeşim TX markayı iptal edip İnca aldı.
ya kusura bakmayın da bir sorum olacak tx red alert 6 fanlı soğutucu aldım her şeyi iyi güzelde bir adet fanindan nasıl desem böyle rulman sesi gibi bir şey geliyor açıp temizledim ufak bir miktar makina yağıda döktüm fakat o ses hala aynı bir türlü düzelmedi ne yapmam gerekir sizce ürünü ikinci el olarak aldım

Ya kusura bakmayın da bir sorum olacak TX red alert 6 fanlı soğutucu aldım. Her şeyi iyi güzel ama bir adet fanindan nasıl desem böyle rulman sesi gibi bir şey geliyor. Açıp temizledim ufak bir miktar makina yağıda döktüm fakat o ses hala aynı bir türlü düzelmedi. Ne yapmam gerekir sizce ürünü ikinci el olarak aldım.
Konu açman daha iyi olur. Bu tarz ürünler direkt marka basılıp satılan ürünler böyle sorunları olabiliyor.

Geri
Yukarı