Type-C kablo ile Galaxy S20 Ultra telefondan MSI MAG monitöre görüntü aktarmak

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Samsung Galaxy S20 Ultra kullanıyorum, kutusundan çıkan tip-C kablo ile telefondan bilgisayara görüntü aktarımı yapabiliyorum, DeX modu otomatik olarak algılıyor. Tip-C destekli MSI MAG 325cqrf-qd monitör aldım ve aynı şekilde kablo ile bağladım ancak sadece telefonu şarj ediyor şu anda, görüntü. Gelmiyor. Nasıl yapılıyor bu iş? Teşekkürler.

WhatsApp Image 2023-11-23 at 20.05.39.jpeg

Telefonu Type-C ile monitöre bağlayınca USB seçeneklerim bu şekilde olmakta.

WhatsApp Image 2023-11-23 at 20.05.40.jpeg

Aynı kablo ile bilgisayara bağladığımda ise bu şekilde seçenekler aktif olmakta, Dex programı ile görüntü aktarımı yapabilmekteyim.

@364809 ,bir konuda yorumunu gördüm, bu konuda ne düşünürsün acaba? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Aslında telefon destekliyor olarak gözüküyor, ilginç.

Aynı kablo ile monitör ve bilgisayarı Type-C ile bağlayınca monitör görüntü veriyor mu?

Kablo ile ilgili bir sıkıntı yaşıyor olabilirsin. Her Type-C kablosu aynı özellikleri taşımıyor.
3 tane farklı kablo ile denedim, bilgisayara Dex modunda görüntü aktarıyor ama ne hikmetse monitöre aktarmıyor. Kabloların birinin versiyonunu biliyorum, Type-C 2.0 ama diğer ikisini bilmiyorum, birisi kutudan çıkan orijinal kablo, diğerini de serviste hediye etmişlerdi.

Onlar standart Type-C kablosu hocam. Thunderbolt kablosu farklı oluyor.

Benim bilgim yanlış olabilir, bu kategori hakkında pek bir şey bilmiyorum. Bilen biri bu kablolar arasında fark olup olmadığını yazabilir.

Onlar standart Type-C kablosu hocam. Thunderbolt kablosu farklı oluyor.

Benim bilgim yanlış olabilir, bu kategori hakkında pek bir şey bilmiyorum. Bilen biri bu kablolar arasında fark olup olmadığını yazabilir.
İşte bu iş için kesinlikle Thunderbolt kablosu mu gerekiyor, bunu da bilmiyoruz.

İşte bu iş için kesinlikle Thunderbolt kablosu mu gerekiyor, bunu da bilmiyoruz.

Yani emin değiliz ama bence telefonları şarj eden ve bilgisayar arasında veri transferi yapan o 2.0 kablolar ile işin olmayacağı aşikar gibi.

Yazdığında göre kablonun desteklemesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı