Type-C kulaklık önerisi

Makaleler
6
Yer
Ankara Türkiye
Silikonlu, Kanal içi kulaklık arıyorum.
Huawei CM-Q3 kulaklığım ufak bir kaza yüzünden kullanılmaz hale geldi bende kulaklıkları araştırırken yine kullandığım Huawei ve Asus ROG Cetra II kulaklığı beni tatmin edecek ürünler olarak yani böyle düşünüyorum.

Huawei kulaklıkdan aslında memnunum ama başka ürüne de baksammı diye kafamda merak var aranız da Asus kulaklığı kullanıp memnun olan varmı ?
Merak ettiğim daha çok ses performansı Huawei Bass tarafında kalınca tok bir bass performansı sunuyordu derin ve zengin diyebileceğiniz bir Bass değil, Mid ve Tiz yönüde dengeli bir kulaklıkdı, Sahne genişliği tek sürücülü bir kulaklığa göre iyiydi. Ses konusunda kullandığım kulaklıklar arasında 10 üzerinden 8 veririm diyeyim en mükemmel deneyimlediğim ürün olmasada ses konusunda kullanışlılık açısından en iyi üründü bu yüzden ses tarafı için konuşursak tatmin edici performansı olduğundan ve kullanışlı olduğundan çok mükemmel bir kulaklıkdı benim açımdan, Asus' un nasıl bir performansı mevcut ?

Bu arada neye göre 8 puan derseniz kullandıklarıma göre Sony MDR XB-55AP kulaklığımda var mesela ona 7 puan veririm Ses konusunda bass olarak Sony iyi olsada Huawei Mid ve Tizlerde daha iyi bir tık örneğin. 10 vereceğim kulaklıkda Philips Fidelio S2 olur belki kafanızda bişeyler canlanmıştır ses konusunda deneyimleriniz var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı