Type-C uçlu AUX dönüştürücü kablo "bağlı USB cihazı desteklenmiyor" hatası veriyor

Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar yeni Samsung S21 telefon aldım ve SteelSeries Artics 7 kulaklığımı bağlayabilmek için görseldeki kablodan aldım. Ama ne zaman bağlamaya çalışsam telefondan "bağlı USB cihazı desteklenmiyor" diye bir yanıt alıyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

20211001_195023.jpg

Screenshot_20211001-194723_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteği olmayabilir. Farklı bir kablo ile de deneyebilirsiniz. Kulaklık aynı zamanda USB girişli ise Type-C to USB OTG ile de deneyebilirsiniz.

Telefonunuz şarj çıkışından ses iletimini destekliyor mu bunu öğrenmeniz lazım. Genelde yeni modeller destekler.
Telefon marka ve modelini internete yazıp öğrenebilirsiniz.
Cevabın için çok teşekkürler. Telefon Samsung S21 ve ondan başka bir giriş yok. Sadece şarj girişi var. Buna rağmen desteklemiyorsa Samsung'a çok fazla saydırırım açıkcası😄
Telefonunuz şarj çıkışından ses iletimini destekliyor mu bunu öğrenmeniz lazım. Genelde yeni modeller destekler.
Telefon marka ve modelini internete yazıp öğrenebilirsiniz.
Cevabın için çok teşekkürler. Telefon Samsung S21 ve ondan başka bir giriş yok. Sadece şarj girişi var. Buna rağmen desteklemiyorsa Samsung'a çok fazla saydırırım açıkcası
Desteği olmayabilir. Farklı bir kablo ile de deneyebilirsiniz. Kulaklık aynı zamanda USB girişli ise Type-C to USB OTG ile de deneyebilirsiniz.
Sağ ol dostum. Dediğin kabloyu da bir deneyeyim.

Bu tip durumlarda kaliteli ekipman kullanmak önemlidir.
Size bu çeşit alışverişlerimi yaptığım sitedeki Ugreen marka ürünlere bakmanızı öneririm.

1- Type-C to aux

2- Type-C to female aux
3- Aux to aux

İlk linkteki ürün sizin denediğiniz yöntemdir.
İkinci ve üçüncü linkteki ürünler beraber kullanılmalıdır. Amacınız için ikinci bir alternatiftir.

Geri
Yukarı