TYT aynı anda iki kaynağı çözmek

bunshiin

Picopat
TYT matematik ve geometriye yayınlarının matematiğin/geometrinin ilacı serisi olan temel seviye ile başladım. 12. sınıfım bir an önce TYT bitirmek hedefim. Sorum şu TYT bittiği zaman sadece basit kaynaktan bitirmek istemiyorum. 2 kaynak nasıl götürebilirim örnek biri 345 biri matematik ilacı.

TYT matematik ve geometriye yayınlarının matematiğin/geometrinin ilacı serisi olan temel seviye ile başladım. 12. sınıfım bir an önce TYT bitirmek hedefim. Sorum şu TYT bittiği zaman sadece basit kaynaktan bitirmek istemiyorum. 2 kaynak nasıl götürebilirim örnek biri 345 biri matematik ilacı.
Konuyu kolay kitaptan bitir sonra diğer kitaba geç.

Bir konuyu iki kitaptanda çöz. Her soru kaynağı belli seviyede belli tip sorular içeriyor. Aynı kaynağı hep çözersen o kitaba alışırsın. Farklı sorular görünce yapamazsın. Kolay kaynaktan ilk önce çöz sonra diğer kaynağı çöz. Bunu her konuda yap. Kesinlikle ilk önce tamamen bir kitap bitirip diğerine geçme. İkisini aynı zamanda çöz. Umarım anlamışsındır. Bunu özellikle paragrafta uygula.

Bir konuyu iki kitaptan da çöz. Her soru kaynağı belli seviyede belli tip sorular içeriyor. Aynı kaynağı hep çözersen o kitaba alışırsın. Farklı sorular görünce yapamazsın. Kolay kaynaktan ilk önce çöz sonra diğer kaynağı çöz. Bunu her konuda yap. Kesinlikle ilk önce tamamen bir kitap bitirip diğerine geçme. İkisini aynı zamanda çöz. Umarım anlamışsındır. Bunu özellikle paragrafta uygula.

Farkındayım 2 tane paragraf aldım o yüzden teşekkürler yardom için.

Bir konuyu iki kitaptan da çöz. Her soru kaynağı belli seviyede belli tip sorular içeriyor. Aynı kaynağı hep çözersen o kitaba alışırsın. Farklı sorular görünce yapamazsın. Kolay kaynaktan ilk önce çöz sonra diğer kaynağı çöz. Bunu her konuda yap. Kesinlikle ilk önce tamamen bir kitap bitirip diğerine geçme. İkisini aynı zamanda çöz. Umarım anlamışsındır. Bunu özellikle paragrafta uygula.

Hocam ilk matematiğin ilacı ile 345 TYT matematik birlikte gider değil mi 345 zorlamaz yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı