TYT ders notları kaynak önerisi

enesfrkan

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, TYT çalışan bir öğrenciyim ve ders notu tutmayı çok sevmeyen biriyim. Hem kötü yazımdan hem de yavaş yazışımdan kaynaklı olarak zaman israfı olacağını düşünüyorum. Bildiğiniz gibi içlerinde ders notu bulunan kitaplar var.
Acaba bildiğiniz veya kullandığınız ve gerçekten detaylı bir şekilde ders notlarını veren bir kitap var mı?
Lütfen önereceğiniz kitap "Büyümek için beslenmek gerekir." tarzı bilgi diye paylaşılan kelime fazlalıklarından oluşmasın.

Önerileriniz bekliyorum.

OGM materyalde bir sürü konu özeti bulunuyor. Okul sınavlarına bu notlara çalışıp hazırlanmıştım. Gerçekten güzel notlar var.

Ogm materyalde bir sürü konu özeti bulunuyor. Okul sınavlarına nu notlara çalışıp hazırlanmıştım. Gerçekten güzel notlar var.

Evet bulunuyor fakat yanlış görmediysem sınıf sınıf ayrılmış bir şekilde yani TYT'den ziyade sınıf bazlı olarak ayırmışlar. Yanlış gördüysem düzelt lütfen.
Farklı bir önerin var mı? 3.taraf kitaplar vs.

Evet bulunuyor fakat yanlış görmediysem sınıf sınıf ayrılmış bir şekilde yani TYT'den ziyade sınıf bazlı olarak ayırmışlar. Yanlış gördüysem düzelt lütfen.
Farklı bir önerin var mı? 3.taraf kitaplar vs.

TYT konuları 9-10'u kapsıyor zaten. Bir branş seçip istediğin TYT konusuna çalışabilirsin.

Benim önerim ders işleme föyü almandan yana olurdu. Hem soru hem konu anlatımı karışık olurlar. En iyi TYT'ye hazırlanma tekniğidir bence.

TYT konuları 9-10'u kapsıyor zaten. Bir branş seçip istediğin TYT konusuna çalışabilirsin.

Benim önerim ders işleme föyü almandan yana olurdu. Hem soru hem konu anlatımı karışık olurlar. En iyi TYT'ye hazırlanma tekniğidir bence.
Kesinlikle bakacağım ders işleme föylerine. Peki bildiğin sağlam bir yayınevi var mı?

Kesinlikle bakacağım ders işleme föylerine. Peki bildiğin sağlam bir yayınevi var mı?

Türkçe için Avantaj Türkçe fasikülleri, Kimya için Aydın, Matematik için KAF serisi, biyoloji için Soru Kalesi konu anlatım föyleri, fizik için Nihat Bilgin ve Çap fasiküllerini öneririm.

Matematik ve fizik için föy almak şart değil bence. Konu özetli soru bankaları da bulunuyor. Konu özetini iyi bulduğum Okyanus ve Çap yayınları var. Karekök MPS'de oldukça güzeldir. Matematik için alınabilecek bir kaynaktır o da.

Geri
Yukarı