TYT için deneme önerisi

Acer Fedaisi

Picopat
Herkese iyi günler başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum bir de sizlerden deneme önerisi ve alabileceğim site önerisi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. Kırtasiye'ye gitmem gerekti deneme alayim dedim malum sıcaklar ortada yürüyerek gittim gittiğim kırtasiye biraz makul olur yanında dershane var diye öneri almıştım neyse denemeyi aldım indirim için pazarlık yapayım derken ne duyayım sıcakta geldim demiştim bana bırak kitabı o zaman akşam gel diye pat bir cevap aldım zoraki denemeyi aldım yoksa anında bırakırdım kısacası kırtasiyeler bile başımıza ahkam kesiyor ki gittiğim yer beni önceden tanıyordu neyse hocalarım kitap ve site önerirseniz sevinirim. Iyi sosyaller.

Ben bu sene sayısalda 10k sıralama yaptım.
TYT için altın karma denemeleri alabilirsin. Türkiye geneli denemelere de girmeyi unutma.

Kitap olarak da 345 seti alabilirsin. 345'in denemeleri de güzel.

Paylaşırsan çok sevinirim hocam cidden yönlendirilmeye ihtiyacım var çevrem çok kötü.
Alt satıra geçmeye çalışıyordum da gönderdi yanlışlıkla.

Ben geçen sene bu denemeleri ve dershanenin her hafta yaptığı denemeleri çözdüm. MEB'in çıkardığı 3 Adım denemeleri de çok iyi. Onlara da bakarsın.
Tamamdır teşekkür ederim.

AYT için 345 seti aldım. Kimya için Aydın fasikülleri aldım. Biyolojide Palme, fizikte Fen bilimleri çözdüm. Tam sınav tadında oluyor. Denemelerde de yine altın karma, elit karma, ve dershanenin yaptığı denemeleri çözdüm.

Geri
Yukarı