TYT kitap önerileri

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 127

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
TYT'den matematik, fizik, biyoloji dışında temelim var. Daha önce sözel bölüm okuyordum bıraktım. Özellikle sayısal kısımda kitap önerilerine ihtiyacım var. Önerebileceğiniz kitaplar var mı? Sözel içinde antrenman yapabileceğim kitap önerileri de çok güzel olur.

345 iyidir. Öyle çok zor kitaplardan çalışma. Kitapevlerine gidip her çeşidini incelemeni öneririm. Siparişi de internetten verirsin. Başarılar...

Ayrıca Palme Yayınları TYT için iyidir. Fizik dersim o kadar iyi olmadığı için TYT Fizikte ekstra kaynak olarak Palme bitirmiştim. Gayet de iyi ve yeterli.

TYT'den matematik, fizik, biyoloji dışında temelim var. Daha önce sözel bölüm okuyordum bıraktım. Özellikle sayısal kısımda kitap önerilerine ihtiyacım var. Önerebileceğiniz kitaplar var mı? Sözel içinde antrenman yapabileceğim kitap önerileri de çok güzel olur.

Fizik için 345
Kimya için palme
Biyoloji için 345
Matematik (kolay) antrenmanlarla matematik
Matematik (orta-zor) acil

3D vdd+345.
Fizikte Özcan aykın video defter+345.
Biyolojide dr. Biyoloji TYT defter+biyotik.

Yeni konular

Geri
Yukarı