TYT Matematik Bilgi Sarmal vs 345

345 TYT Matematik var bende. Önce temel sorular var. Sonrasında ÖSYM tarzında sorulara göre hazırlanmış. İstersen bilgi verebilirim. Ben beğendim kitabı 👍.
Ayrıca Soru çözüm uygulaması da var.
Zorluk arttırma oranı nasıl? Bi anda zora mı geçiyor?

İkinci olarak önce çözdürdüğü kolay sorular sizi sonraki zor sorulara hazırlıyor mu?

@ÖmerKu @reddline @375973

345 çok zorlamaz değil mi? Yani kolay olsun demedim ama böyle çok zor olmasın. Anladığım kadarıyla temeli sıkıntı olan ben (temeli aktif matematik ile atıyorum) için tam ayarında.
345 dışında önerdiğiniz kitap var mı? Yoksa bunu mu alayım?
Çok zorlamaz. Kolaydan zora doğru ilerler. Zorlandığınız soruların mantığını kavrayınca da sizi güzel bir şekilde geliştirir. Zaten sizi geliştirecek olan yapabildiğiniz değil, yapamadığınız sorulardır. 345'den pişman olmazsınız. 11.sınıfım çözüyorum, öneririm.

İkinci olarak önce çözdürdüğü kolay sorular sizi sonraki zor sorulara hazırlıyor mu?
Bak resim atayım sana yardımcı olmak için. Ben de var. Kolaydan zora adım adım gidiyor. Ardından ÖSYM tarzi sorular geliyor.
IMG20211003134109.jpg
IMG20211003134047.jpg

1-)Önce ''klasikleşmiş sorular'' başlığı altındaki testleri çözüyorsunuz yani birden zora geçmiyor.
2-)Evet.

Geri
Yukarı