TYT matematik için hangi kaynak daha zor?

Olmaz hocam TYT kaynağını alsanız zaten çözemezsiniz 3D Orijinal. Şu an 10. sınıfı halletmeye odaklanın. TYT için çok vaktiniz olacak ileride. Orijinal gibi kaynakları hocalarımız 11 sonu gibi aldırıyor. Öbür türlü açacaksınız kitabı 12 soru test 4 doğru 2 yanlış. Kitabı ziyan etmek tamamen. O yüzden TYT için acele etmeyin. 10. sınıfı halletmeye bakın.

Hocam ben bu yaz 10. sınıf matematik konularını bitirdim, 2 tane TYT kamp izledim. Aslında matematik konularına hakimim ama zor sorular karşısında pek bir şey yapamıyorum. Sizce orta seviye TYT kaynağı mı alayım yoksa zor bir 10. sınıf soru bankası mı?

Hocam ben bu yaz 10. sınıf matematik konularını bitirdim, 2 tane TYT kamp izledim. Aslında matematik konularına hakimim ama zor sorular karşısında pek bir şey yapamıyorum. Sizce orta seviye TYT kaynağı mı alayım yoksa zor bir 10. sınıf soru bankası mı?
@Keremer

Son düzenleme:

@Keremer
Orta-Kolay seviyede TYT kitabı alın konuları biliyorsanız. Çalıştığınız konuları unutmamış olursunuz. 10. sınıf için de Orijinal Soru bankası alırsanız zor sorulara alışırsınız.

Orta-Kolay seviyede TYT kitabı alın konuları biliyorsanız. Çalıştığınız konuları unutmamış olursunuz. 10. sınıf için de Orijinal Soru bankası alırsanız zor sorulara alışırsınız.

Hocam bir de orijinalin TYT ile 10. sınıf soru bankası arasında zorluk farkı çok var mıdır?

Geri
Yukarı