TYT matematik için kitap önerisi

Baltiyar

Decapat
Daha fazla  
TYT matematikte 8 net civarı yapıyorum 10. sınıf bitti, 11'e geçeceğim. Bu yaz tatilinde TYT mat çalışacağım ama hangi kaynağı alacağım karar veremedim. Aklımda Antrenmanlarla Matematik, Aktif Matematik ve Karekök 0 Matematik var. Hangisini almalıyım?

Merhaba, TYT mattan 38-2 yapan biri olarak,
Matematiğin tamamen 0 değilse ki değil antrenmanlarla mat. Alma bence vakit kaybı.
Karekök 0'ı daha çok beğeniyorum diğer kaynaklardan. Hem daha ayrıntılı hem daha açıklayıcı o yüzden bu kitabı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
11'de kafanıza sadece ama sadece 11 konularını takın. Yaz meselesi için ise karekök iyidir. Sonrasında 345 alıp video çözümleriyle çözebilirsiniz.

Kendiniz mi çalışacaksınız yoksa bir kurumla mı?

Merhabalar, hala konu eksiğinizin olduğunu görüyorum.

Rehber Matematik'in 49 günde TYT matematik kampına katılıp, kitabını alabilirsiniz.

Alternatif öneriler: ÜçDörtBeş TYT matematik ve Aydın TYT matematik işini görür.

Orta seviye kaynak istiyorsan şunu öneririm; Acil yayınları TYT matematik kitabı, yeni basım almanı tavsiye ederim. Biraz daha kolaylaştırılmış.

11. sınıf derslerine ağırlık ver TYT kolay hallolur ama 12'de türev integral gelince zorlanacaksın 11 temelin olmazsa.

Temelin hiç yok ise antremanlarla matematik öneririm.

Ortaya acil koyulmaz hocam. Hele 8 10 net yapan birisi 2. kitap olarak acil çözemez, yarıda bırakır ister istemz.
Geometrisi de gayet güzel. Geometri de 8-9 net bile yapsanız kural öğrenmek ve pratik için güzel kitap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…