TYT Matematik Kitap Önerisi

Paradoxy

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar. TYT matematik kitabı arıyorum. İçinde konu anlatımlı olmasını istiyorum. Temelim var. Elimdeki kaynaklar zor olduğu için basitten başlamak istiyorum.
Bu kitabı almayı düşünüyorum.

Linkteki kitap temeli olan birisi için çok basite kaçar. 3-4-5 TYT matematik kitabına bakabilirsiniz. Elinizdeki kaynaklar nedir?

Elimde Aydın ve Bilgi sarmal var. Aydında biraz zorlandım.

Elimde Aydın ve Bilgi sarmal var. Aydında biraz zorlandım.
Önceden de Acil Matematik çözmüştüm.

Bu sene dil sınavına hazırlanıyorum. Matematik ve türkçe kasacağım tyt adına. %79 mat-türkçe %21 diğerleri.

Aydını bilmiyorum ama Bilgi Sarmalı güzel kitap. Bence soru bankası + deneme şeklinde ilerleyin. Hedefinizdeki TYT neti nedir?

Matematikten 20 net üstü yapmak.
Türkçe'den 34 üstü.
Sosyalden toplam 3-4 yanlış.
Fenden 3-4 yanlış.

Şahsen aktif kimya kullanmıştım. Anlatış tarzını sevmiştim. Siz ne önerirsiniz?

Acil önerecektim fakat çözmüşsünüz. Orijinalde konu anlatımı yok fakat soruları güzel. Aynı şekilde TYT mat geometri için orijinal alabilirsiniz. Temeliniz varsa net arttırmanız için size önerim toprağın mat ve geo branş denemesi olacaktır. Şahsen ben geometri özürlüsüyken toprak geometri branş denemelerini çözdükten sonra geometri fullemeye başladım son denemelerde genelde 10 veya 8.75 net yapıyorum size de öneririm.

Matematikten 20 net üstü yapmak.
Türkçe'den 34 üstü.
Sosyalden toplam 3-4 yanlış.
Fenden 3-4 yanlış.

Şahsen aktif kimya kullanmıştım. Anlatış tarzını sevmiştim. Siz ne önerirsiniz?

Hedeflerimiz aynı aslında. Kimya için orbital, Bilgi Sarmalı önerebilirim. Ayrıyeten Aydın yayınlarının ders işleyiş modülleri var, fasikül olarak ilerliyor. İçerisinde konu anlatımı, örnek sorular ve ardından testler geliyor. Bu yazdıklarıma bakabilirsiniz. YouTube üzerinden de araştırma yapın ama.

Hedeflerimiz aynı aslında. Kimya için orbital, Bilgi Sarmalı önerebilirim. Ayrıyeten Aydın yayınlarının ders işleyiş modülleri var, fasikül olarak ilerliyor. İçerisinde konu anlatımı, örnek sorular ve ardından testler geliyor. Bu yazdıklarıma bakabilirsiniz. YouTube üzerinden de araştırma yapın ama.

Doping Hafıza ile çalışıyorum TYT'ye. Oradan sorularını da çözüyorum ama dediğim gibi mat ve Türkçeye ağırlık vereceğim.

Kimya için 3D yayınları da baya iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı