TYT matematik kitap önerisi

Awakend

Centipat
Daha fazla  
Dostlar TYT matematik netlerim 0-5 arasında ama antrenmanlarla matematik ya da aktif matematik çok kolay geliyor. Biraz daha temel orta arası bir kitap önerebilir misiniz? Ben matematiğin ilacı güzel diye duydum. Siz ne önerirsiniz?

Dostlar TYT matematik netlerim 0-5 arasında ama antrenmanlarla matematik ya da aktif matematik çok kolay geliyor. Biraz daha temel orta arası bir kitap önerebilir misiniz? Ben matematiğin ilacı güzel diye duydum. Siz ne önerirsiniz?

Bir arkadaşımda toprak yayınları TYT matematik çözüyor güzem kitap diye söylemişti bana.

Matematiğin ilacı kitabını ben kullanıyorum. Zor sorular yok fakat basit sorularla yeni nesil tarzını alıştırmaya çalışıyor. İsterseniz alın konuları pekiştirin size yeterli gelmezse yanına sadece 3D vdd kitabı alıp Eyüp b. Hocayla ilerlersiniz. Kanal içindeki oynatma listelerini silip süpürürseniz çok faydası olacaktır.

Soru bankası çözmeyi bırak. 0-5 netler civarıysa büyük bir bilgi eksikliği var demektir.
Bu hoca ile gitmeni öneririm. Sıfırdan elinden tutuyor, zirvede bırakıyor. Ondan sonrası sende artık. Tabi bence Geometri kitabını da al aynı şekilde.

Soru bankası çözmeyi bırak. 0-5 netler civarıysa büyük bir bilgi eksikliği var demektir.
Bu hoca ile gitmeni öneririm. Sıfırdan elinden tutuyor, zirvede bırakıyor. Ondan sonrası sende artık. Tabii bence geometri kitabını da al aynı şekilde.

Genellikle konu anlatımı dinleyip soru çözmeye başlıyorum.

Geri
Yukarı