TYT matematik problem önerisi

elon_muskk

Hectopat
Merhaba. Mezunum. TYT mat netim 10-15 arası. En büyük sıkıntım süre. Soruların çoğunu anlayabiliyorum ama çözmem uzun sürüyor. Şu an Mert Hocanın kampının sonuna doğru geliyorum. Sizce artık her gün TYT mat denemesi mi çözmeliyim yoksa sadece problem mi çözmeliyim? Konuyu anlamada sıkıntı yok. Sadece süre ve çözüm yolunu bulmada sıkıntım var. Yani çözümünü izleyince bu kadar basit miydi diyorum sürekli.

Merhaba. Mezunum. TYT mat netim 10-15 arası. En büyük sıkıntım süre. Soruların çoğunu anlayabiliyorum ama çözmem uzun sürüyor. Şu an mert hocanın kampının sonuna doğru geliyorum. Sizce artık her gün TYT mat denemesi mi çözmeliyim yoksa sadece problem mi çözmeliyim? Konuyu anlamada sıkıntı yok. Sadece süre ve çözüm yolunu bulmada sıkıntım var. Yani çözümünü izleyince bu kadar basit miydi diyorum sürekli.

Neyi nasıl çalışacağın hakkında bir şey söyleyemem fakat eğer problem kitabı alıp çözmek istiyorsan Bilgi Sarmal problemler soru bankasını öneririm. Orta seviye, yeni nesil soruları güzel bir kitaptır. İyi çalışmalar.

Merhaba. Mezunum. TYT mat netim 10-15 arası. En büyük sıkıntım süre. Soruların çoğunu anlayabiliyorum ama çözmem uzun sürüyor. Şu an Mert Hocanın kampının sonuna doğru geliyorum. Sizce artık her gün TYT mat denemesi mi çözmeliyim yoksa sadece problem mi çözmeliyim? Konuyu anlamada sıkıntı yok. Sadece süre ve çözüm yolunu bulmada sıkıntım var. Yani çözümünü izleyince bu kadar basit miydi diyorum sürekli.
Yektuğ mat problemler öneririm.

Apotemi gibi kaynaklar zordur, hemen onlarla ilk kaynak olarak başlarsanız çakılıp gidersiniz. Kolay-orta bir kaynak iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı