TYT Problemler Kaynak Önerisi

YalkinY

Centipat
Merhabalar Acil Problemler ile küçük bir giriş yapmıştım fakat son bölüme gelene kadar zorlandım. Sonrasında Acil'in seviyeme uygun olmadığını gördüm. Arı Yayınları'nın "Problemler'in Ritmi" kitabını bitirdim yeni. Bir sonraki kitap olarak ne almalıyım? Bilgi Sarmalı almayı düşünüyorum. Not:11. sınıfım

Son düzenleme:
Merhabalar Acil Problemler ile küçük bir giriş yapmıştım fakat son bölüme gelene kadar zorlandım. Sonrasında Acil'in seviyeme uygun olmadığını gördüm. Arı Yayınları'nın "Problemler'in Ritmi" kitabını bitirdim yeni. Bir sonraki kitap olarak ne almalıyım? Bilgi Sarmalı almayı düşünüyorum
Ben sınava 18-19da girdim o zaman sarmalın deneme kitabı tarzı bir problem kitabı vardı hoştu bence hala varsa eğer piyasada bakabilirsin sarmalın soru tarzı yakın ösymye

Hocam sizi yakalmışken yine soru sorayım. TYT Matematik soru bankası olarak ne almalıyım? 345'i bitirmiştim yazın.
Acil zorlanmak için, bilgi sarmal konu bittikten sonra tekrar için. Birey de aynı şekilde. Deneme çözün TYT matematik için genelde çünkü sorular kolay oluyor ancak zaman sıkıntısı çekersiniz.

Acil zorlanmak için, bilgi sarmal konu bittikten sonra tekrar için. Birey de aynı şekilde. Deneme çözün TYT matematik için genelde çünkü sorular kolay oluyor ancak zaman sıkıntısı çekersiniz.
Bazı konularda ve soru tiplerinde eksiklerim var ondan ders videosu izleyip çözeceğim. Herhalde onu da Bilgi Sarmalı alacağım.
Bir ara 3D, Orijinal, Bilgi Sarmalı arasında çok kaldım matematik için.

Bazı konularda ve soru tiplerinde eksiklerim var ondan ders videosu izleyip çözeceğim. Herhalde onu da Bilgi Sarmalı alacağım.
Bir ara 3D, Orijinal, Bilgi Sarmalı arasında çok kaldım matematik için.
Orijinal ve Acil bir tık düşündürücü kaynaklar. 3D AYT için güzel. Bilgi sarmal tam konu tekrar etmelik.

Tonguç Problematik öneririm. Bazı hocalarım Tonguç'a sıcak bakmasa da ben çoğu kaynağını çözmüş birisi olarak gayet iyi bulduğum bir yayın evi.

Tonguç istemezseniz Bilgi Sarmalı ile Acil'in problemini alabilirsiniz. Acil'i yakında alacağım. Çözen arkadaşlarım geliştirici soruları olduğunu söylemişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı