TYT Sayısal Dersler için Kanal Önerisi

LEGENDEGOİST

Decapat
Makaleler
1
Matematik: Rehber Matematik
Geometri: Kenan Kara
Fizik: VIP fizik
Kimya: Benim hocam
Biyoloji: Biosem
Matematiği temelden aldığı için rehber mat izliyorum mert hoca zor sorular çözüyor mat. Biyoloji biosem güzel sade ve eğlenceli anlatımıyla beni sevdiriyor. Geometri kenan kara iyi ama başka hoca da olabilir geometrim bayağı kötü sıfır gibiyim.
Fizik'te ise VIP fizik iyi ama yavaş anlatıyor ama fiziği bu adam sevdirdi bana başka. Kimya benim hocam aşırı uzun anlatımı ama hiç sıkıcı geçmiyor bazen bunaltıyor ama. Bana bunların yanında bunlardan daha iyi kaliteli konu anlatımı kaliteli sorular çözen adamlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fizik - Altuğ Güneş
Kimya - Benim Hocam (Görkem Şahin)
Biyoloji - Dr.Biyoloji
Matematik düzeyine göre belirle
Başlangıç - Mert Hoca
İleri - Eyüp B.

Benim Hocam'dan Fen derslerinin konu anlatımlarını izleyebilirsin. Gayet iyi ve yeterli oluyorlar (TYT Fen'i fulledim, AYT'den de 2 yanlış). Matematik videolarını geç yüklediği için Mert Hoca'dan çalışman daha iyi olabilir.

Benim Hocam'dan Fen derslerinin konu anlatımlarını izleyebilirsin. Gayet iyi ve yeterli oluyorlar (TYT Fen'i fulledim, AYT'den de 2 yanlış). Matematik videolarını geç yüklediği için Mert Hoca'dan çalışman daha iyi olabilir.
Mert hoca Geometri izlediğim de aşırı zor çözüyordu kendimi geliştirdikten sonra onu izlemeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı