TYT sayısal kaç günde biter?

Nemesis_499

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sayısal öğrencisiyim son sınıfa bu yıl geçtim. Dediğim gibi TYT sayısal dersler ne kadar sürede biter? Tamamen 0 değilim temelim biraz var.

Sadece sayısal için Fen dersi 3 4 haftada bitiyor. Matematik hakkıyla çalışırsan 1 aya bitirirsin ama matematikte konudan ziyade soru çözme hızın önemli bu yüzden bol bol soru çöz.

Dostum süre soracağına aç çalışmaya başla. Acele de etme, temeli sağlam kurmazsan çok zorlanırsın. Bu konular sınava 1 hafta kalaya kadar defalarca kez açılıyor. Direkt başla çalışmaya.

Dostum süre soracağına aç çalışmaya başla. Acele de etme, temeli sağlam kurmazsan çok zorlanırsın. Bu konular sınava 1 hafta kalaya kadar defalarca kez açılıyor. Direkt başla çalışmaya.
Merak etme dostum 11 bittiğinden beri günlük düzenli olarak paragraf ve problem çözüyorum.He bu arada 31 temmuzda TYT kursumuz başlıyor okulda sayisallar için 1 ay sürecek ondan önce birşeyler yapmalı mıyım diye düşünüyordum.

Kursu bekleyebilirsin. Yeter ki konuyu hocayla beraber götür, düzenli tekrarını yap ve soru çözerek pekiştir. Paragraf ve probleme devam. Onun yanında temel olsun diye matematik konu anlatım videoları izleyebilirsin.

Kursu bekleyebilirsin. Yeter ki konuyu hocayla beraber götür, düzenli tekrarını yap ve soru çözerek pekiştir. Paragraf ve probleme devam. Onun yanında temel olsun diye matematik konu anlatım videoları izleyebilirsin.
Tamamdır teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…