TYT soru bankası ve deneme önerisi

deLoreaN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, TYT için 95 günlük bir süreç kaldı ve benim istediğim bölüm 2 yıllık, 55-60 net aralığında geliyor. Benim konularım bitmedi şu an evde çözdüğüm denemlerde 35-40 arası yapıyorum, MSÜ'ye girdim maalesef 30 tane yaptım ve artık konular sınava kadar tamamen bitirip denemelerde net artışı bekliyorum. Yani benim şu kadar gün kaldı yapabilir miyim diye bir soru sormam gereksiz ve zaman kaybı olduğu için elimden geleni yapacağım. Elimde bütün derslerin konu anlatımlı kitapları var. Bunun için sizde benim seviyemde bir insan için tam ÖSYM tarzı ne kolay ne de zor deneme, soru bankası önerisi istiyorum.

Çözdüğüm denemelerde netlerim şöyle:
  • Türkçe 22-23
  • Sosyal 11-13
  • Mat 3-4
  • Fen 2-3

Her dersten deneme ve soru bankası alabilirim artı olarak genel denemeler de alabilirim. Tavsiyenize açığım, teşekkür ederim şimdiden.

3-4-5 matematik, limit paragraf soru bankası, orbital kimya, 3-4-5 fizik, 3D biyoloji. Konu eksigini gider, bunları bitirmeye calıs. Yarılayınca brans denemelerine gec, deneme olarak 3-4-5 ve 3D al gerisini dusunme.
345 soru bankası. Matematiğin ilacı denemesi başlangıç için uygun olur sonra yükselirsin.
Tavsiye için sağolun aklımda 345 in tyt mat kitabı ve limit in paragrafı vardı diğer kitapları bilmiyordum iyi oldu önerileriniz.Genel deneme olarak 345 ve 3d sınava yakın değilmi hocam? Bir kaç arkadaş daha öyle tavsiye ettide.Konuların yarısı bittikten sonra her ders için branş denemeleri yapacam ozaman.Genel denemeyi ne zaman ve ne kadar süre aralıkla yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleme:
Tavsiye için sağolun aklımda 345 in tyt mat kitabı ve limit in paragrafı vardı diğer kitapları bilmiyordum iyi oldu önerileriniz.Genel deneme olarak 345 ve 3d sınava yakın değilmi hocam? Bir kaç arkadaş daha öyle tavsiye ettide.Konuların yarısı bittikten sonra her ders için branş denemeleri yapacam ozaman.Genel denemeyi ne zaman ve ne kadar süre aralıkla yapmamı önerirsiniz?
Haftada 1 genel deneme yap. Ayrıca limitin paragrafı zor, bitirdiğim için söylüyorum. Orta bir kaynak istiyorsan 345 alabilirsin onu da.

Geri
Yukarı