Ubisoft Connect "Ürün sahipliği doğrulanamadı" hatası

Enes_Kayikji

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ekteki hatayı nasıl çözerim? (NVIDIA GeForce NOW'da böyle bir sıkıntı yaşıyorum)

Dosya Ekleri

• 1651334574591.png
    1651334574591.png
    104 KB · Görüntüleme: 32
Oyunu hangi hesap ile satın aldıysanız o hesaba girmeyi deneyin. Bu hata genellikle ürünün satın alınmış olduğu ve aynı mail adresine bağlı Ubisoft hesabına girilmediği zaman çıkmakta. Yanlış hesaba giriyor olabilirsiniz.

Oyunu hangi hesap ile satın aldıysanız o hesaba girmeyi deneyin. Bu hata genellikle ürünün satın alınmış olduğu ve aynı mail adresine bağlı Ubisoft hesabına girilmediği zaman çıkmakta. Yanlış hesaba giriyor olabilirsiniz.

Peki bunu değiştiremiyor muyum? Yani evet başka bir e-posta'dan aldım Watch Dogs'u da oradan oynadım daha sonra farklı bir e-postaya geçtim Watch Dogs oynayabiliyorum ama bunu oynayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bunu değiştiremiyor muyum? Yani evet başka bir e-posta'dan aldım Watch Dogs'u da oradan oynadım daha sonra farklı bir e-postaya geçtim Watch Dogs oynayabiliyorum ama bunu oynayamıyorum.
Hayır maalesef. Hangi hesap üzerinden satın aldıysanız yalnızca o hesap üzerinden oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı