Ubisoft Connect "Unable to start download (code: 17008)" hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Selamlar arkadaşlar. Epic Games üzerinden Watch Dogs 2'yi indirip başlat tuşuna bastığımda Ubisoft Connect'i açıp bu giriş yapmamı istiyor ve bilgileri girip giriş yap tuşuna bastıktan sonra "Unable to start download (code: 17008)" hatası alıyorum. Farklı hesapla denedim, yine düzelmedi. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_36.png
    Screenshot_36.png
    328,9 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olabilir.

Selamlar arkadaşlar. Epic Games üzerinden Watch Dogs 2'yi indirip başlat tuşuna bastığımda Ubisoft Connect'i açıp bu giriş yapmamı istiyor ve bilgileri girip giriş yap tuşuna bastıktan sonra "Unable to start download (code: 17008)" hatası alıyorum. Farklı hesapla denedim, yine düzelmedi. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
Epicten değilde direk Ubisoft connect üzerinden giriş yapıp oradan indirmeyi dener misin ?

Epicten değilde direk Ubisoft connect üzerinden giriş yapıp oradan indirmeyi dener misin ?
Yüklenmiş oyunu bul dememe rağmen dosyaları bulamıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olabilir.
İşe yaramadı maalesef.

Dosya Ekleri

• Screenshot_38.png
    Screenshot_38.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:

Geri
Yukarı