Ubisoft hesabı açarken yanlış mail adresi girdim

yigitcakir8

Decapat
Daha fazla  
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege satın aldım ve Ubisoft hesabımı oluştururken Gmail adresimi yanlış girdim. Ubisoft'a sorunumu içeren bir mesaj yolladım. Başka yapabileceğim bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege satın aldım ve Ubisoft hesabımı oluştururken Gmail adresimi yanlış girdim. Ubisoft'a sorunumu içeren bir mesaj yolladım. Başka yapabileceğim bir şey var mı?

Merhaba bende 1 harhi küçük olması gerekirken büyük yazmıştım ve canlı desteğe isteğimi yazdım ve mailimi verdim adam evet buna benzer bir şey dedi sonra benden Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'yi aldığıma dair kanit istedi bende Steam'den faturasını SS alıp attım desteğe daha sonra hangi mail ile değiştirmek istediğimi sordular ve soyledim hemen değiştirdiler maksimum 5 dk aldı düzeltilmesi.

Şimdi girip baktım. Ubisoft sitesinden hesabınıza girin. Hesap bilgileri bölümünden mail adresinizi değiştirebiliyorsunuz.

Şimdi girip baktım. Ubisoft sitesinden hesabınıza girin. Hesap bilgileri bölümünden mail adresinizi değiştirebiliyorsunuz.

Mail hesap doğrulamadan değiştirilmiyor.
Evet bende şimdi kanıt dosyalarını attım bekleyeceğim bakalım ne olacak.

Ben normal desteğe yazmıştım R6 indirimdeydi cevap gelmedi tam oyunu tekrar satın alacakken canlı desteğe yazmayı denedim ve 5 dakikada sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…