Ubisoft hesabıma kendi kendine AC Valhalla eklendi

Knight Davion

Kilopat
Merhaba.
Assassin's Creed serisinin son 3 oyunu hariç tüm oyunlarını oynadım. Son 3 oyunu almak için 04.09.2022'de Valhalla'yı 120 TL ödeyerek Epic'den, Odyssey ve Origins'i Steam'den aldım. Amazon Origins'i bedava verince Origins'i iade ettim ve Amazon üyeliğimi Ubisoft'a bağlayarak Ubisoft Connect üzerinden Origins edindim. Ubisoft hesabım 7 yıldır var ve hiç ücret ödeyerek oyun almadım.

Ubisoft Connect'e rastgele az önce girince AC Valhalla'nın olduğunu gördüm. Epic Games ile Ubisoft Connect arasında bir bağlantı yapmadım ki böyle bir bağlantı sanırım yok. Ubisoft AC Valhalla'yı herkese mi hediye etti, bana mı hediye etti benim üyeliğimde neden var anlayamadım.
İhtimalleri düşünüyorum Amazon aracılığı ile bedavaya Ubisoft Connect üzerinden bedavaya Origins'i aldım diye Valhalla'yı mı hediye etti acaba?
O değil de daha bu üçünü de oynamadım. Epic Games'teki 120 TL de çöpe gitmiş oldu bir nevi.
Konumuza gelirsek hesabıma AC Valhalla sizce neden eklenmiş olabilir?

ubi.PNG

ubi 2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic'le alakalı gibi. Ubisoft oyunlarını nereden alırsan al kendi Launcher'ını da kullanıyor Rockstar'ın Social Club kullanması gibi. Epic'ten indirip açtıysan direk eklemiştir Ubisoft launchera.

Epic Games üzerinden satın alsanız bile oyun Ubisoft launcher uygulaması üzerinden başlatılıyor. Bu sebeple Ubisoft hesabınızda gözükmesi normal. Ben de Valhallayı Epic Games üzerinden almama rağmen Ubisoft uygulamasında gözüküyor oyun.​

Geri
Yukarı