Ubisoft kütüphanemde AC 2 almamama rağmen AC 2 geldi

Origini unutmuşum ( 6 gameste oracıktan)
The division 1 ve 2 yi ne ara beleş verdi epic games veya ubisoft + the crew 2 gold edition

@Free oyun takipçisi Division 1, AC3, Far Cry 3, For Honor, Watch Dogs ve Watch Dogs 2'yi kendisi vermişti Ubisoft geçtiğimiz senelerde. Division 2 ise muhtemelen deneme sürümü. Ki, aynısı benim hesabımda da mevcut.

Yani 350 "gameste" oracıktan, "1500 gameste buracıktan" demenin manası yok.

@Free oyun takipçisi Onu biliyoruz zaten.

Ubisoft muhtemelen zamanında haftalık ücretsiz oynama etkinliği falan yaptı Division 2 için, bu yüzden hala hesaplarda ekli olarak duruyor oyun.

Bu da oyunun sayfasına girdiğimde aldığım uyarı:

Yani aslında olan deneme sürümü, demo gibi bir şey. Eğer oyunu satın almadıysan, veya kod olarak etkinleştirmediysen oyuna sahip değilsin. Bedava verilme gibi bir durum, Division 2 için söz konusu değil.

Ben hepsini satın aldım sadece muhabbetine yazdım yukarıdaki yorumları.The division 2 zamanında %60lık indirim kupunuyla warlord dlcsiyle 40 liraya geldi.The crew 2 gold editionda aynı şekilde 40 tlye geldi.Konunun bu kadar uzayacağını düşünmedim kusura bakma iyi forumlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…