Ubisoft oyun alımı sonrası Papara'da görünen Xsolla aboneliği nedir?

PixelNinja

Hectopat
Ubisoft indirimde Valhalla aldım standart Edition, ödemeyi yaptım baktığımda paranın Xsolla aboneliğinden yaptığını gördüm. Nedir ne değildir bilmiyorum, nasıl iptal ederim, iptal edersem Valhalla da bir sıkıntı olur mu?

altta çıkan ilk konuda bir şey olmaz demişler:

Xsolla, oyunu aldığınız platformun ödeme aracı olabilir. Bu ödeme aracında abonelik sistemli ürünler varsa, Papara buradan yapılan her işlemi otomatik olarak abonelik algılıyordur. Siz, Ubisoft+ gibi aylık ödemeye tâbi bir üyelik almadığınıza eminseniz bu abonelik algılamasını umursamayabilirsiniz.

Not: Aboneliği kapatırsanız; aynı platformdan, aynı kart ile alışveriş yapmak istediğinizde kapattığınız aboneliği tekrar açmanız gerekir.

Geçen bende fark ettim ve 1 ay bekledim herhangi bir 2. çekim yapmadılar ama tedirginseniz hala aboneliği kapatabilirsiniz. Yukarıdaki mesajdaki söylenildiği gibi Xsolla video oyun satışlarında aracılık yapmakta.

1700699321279.png

Çevirisi:
(En üst başlık: Küresel Oyun Büyümesini Hızlandırın - Oyununuzu yeni pazarlara taşıyın)
(Bir altındaki: Küresel Ödemeleri Kabul Edin - Oyuncular için Satın Alma İşlemlerini Kolaylaştırın, Daha Geniş Bir Oyuncu Kitlesine Ulaşın)

Yeni konular

Geri
Yukarı