Ubisoft şifre değiştirme mailini göndermiyor

TAEmir

Picopat
Kafayı yemek üzereyim. Aylar sonra PC başına oturdum ve ASC oyunu indirdim lakin giriş yapamıyorum. Benden Ubisoft hesabıma girmemi istiyor.

Ubisoft hesabımı hatırlamıyorum, şifre değiştirmesi için mail göndermiyor. 2 gündür uğraşıyorum Ubisoft Live chat de aktif değil.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• aa1.png
    aa1.png
    45,7 KB · Görüntüleme: 31
Kafayı yemek üzereyim. Aylar sonra PC başına oturdum ve ASC oyunu indirdim lakin giriş yapamıyorum. Benden Ubisoft hesabıma girmemi istiyor.

Ubisoft hesabımı hatırlamıyorum, şifre değiştirmesi için mail göndermiyor. 2 gündür uğraşıyorum Ubisoft Live chat de aktif değil.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
Doğru maile yolladığına emin misin? ayrıca yazılana göre haftasonları chat kapalı. yarın tekrardan destek için yazmayı dene.

Doğru maile yolladığına emin misin? Ayrıca yazılana göre hafta sonları chat kapalı. Yarın tekrardan destek için yazmayı dene.

Mail hatalı olabilir kesin konuşamıyorum lakin Live chat bile kapalı Twitter Facebook gibi yerlerden de yazdım ama dönüş yapılmadı. Hesabımın adını ve oyunları satın aldığıma dair ekran görüntüsü bile atacağım ama Live chat kapalı.

Mail hatalı olabilir kesin konuşamıyorum lakin Live chat bile kapalı Twitter Facebook gibi yerlerden de yazdım ama dönüş yapılmadı. Hesabımın adını ve oyunları satın aldığıma dair ekran görüntüsü bile atacağım ama Live chat kapalı.
Twitter, facebook gibi yerlere bakmaz zaten böyle şirketler genelde. Burdan dene istersen bide.

Twitter, Facebook gibi yerlere bakmaz zaten böyle şirketler genelde. Burdan dene istersen bir de.

Umarım bu sefer dönüş sağlarlar.

Evet pazartesi pazartesi'den cuma'ya saat 11'den 19.15'e kadar açık olacağı yazıyor attığınız ss'de. Normalde bugünde 17.15'e kadar açık olması gerekiyor fakat neden açık değil bende bilmiyorum.
Galiba gitti benim oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı