Ubisoft-Uplay sitelerine giremiyorum

Ayas.

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 1.5 aydır Ubisoft - Uplay sitelerine erişim sağlayamıyorum. Ayrıca Ubisofttun çıkarttığı oyunları orjinal olmasına rağmen sunucuya bağlanmıyor. google dns denedim olmadı şuan yandex dns kullanıyorum fakat onlada erişim sağlayamıyorum. Bazı arkadaşlarım oyuna girebildiği halde ben sunucuya giremiyorum. Sizce sorun nedir ?

Arkadaşlar altta verdiğim DNS'lerin hepsini denedim ama hiçbiri olmadı. Her yeni denemem de DNS önbelleğini ve çerezleri temizledim.

209.244.0.3 - 209.244.0.4
208.67.222.222 - 208.67.220.220

Bildiğiniz güncel veya giriş yapabileceğim bir DNS var mı ? Ubisoft'un sitesine yönlendirildiğimde veya giriş yapmaya çalıştığımda daha kullanıcı adı ve şifremi girmeden alt tarafta ERROR yazısıyla karşılaşıyorum
ubi.png

Arkadaşlar altta verdiğim DNS'lerin hepsini denedim ama hiçbiri olmadı. Her yeni denemem de DNS önbelleğini ve çerezleri temizledim.

209.244.0.3 - 209.244.0.4
208.67.222.222 - 208.67.220.220

Bildiğiniz güncel veya giriş yapabileceğim bir DNS var mı ? Ubisoft'un sitesine yönlendirildiğimde veya giriş yapmaya çalıştığımda daha kullanıcı adı ve şifremi girmeden alt tarafta ERROR yazısıyla karşılaşıyorum
Eki Görüntüle 346966

Sorunun muhtemelen Rainbow Six Siege ikili doğrulama olarak düşünüyorum dostum. Oyun içinde Shift + F2 yaparak oyun içindeki Browser üzerinden yapabilirsin aklında bulunsun. (y)

Aynen ikili doğrulamayi aktif etmemisim. İşin ironik tarafı ikili doğrulamayi aktif etmek istediğimde de ayni hatayla karşılaşıyorum :D

Adamlar cidden sorunlu dostum. 3 yıldır oynarım Rainbow Six Siege her güncelleme bir sorun getiriyor. Umarım yeni sezon geldiği zaman bu sorun giderilir. Bir sürü insan o hatadan dolayı şikayetçi çünkü. Teknik destekleri de iş yapmıyor o bakımdan büyük sorun Allah sabır versin :D

Adamlar cidden sorunlu dostum. 3 yıldır oynarım Rainbow Six Siege her güncelleme bir sorun getiriyor. Umarım yeni sezon geldiği zaman bu sorun giderilir. Bir sürü insan o hatadan dolayı şikayetçi çünkü. Teknik destekleri de iş yapmıyor o bakımdan büyük sorun Allah sabır versin :D

İade alıyım dedim, oyunu 4 saat oynamışım olarak görünüyor. Halbuki oyuna 2 kez giriş yaptım ve toplasan oyun içinde 10 dakika kalmamışımdır :D Allah yardımcımız olsun :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı