Ubisoft'tan oyun alınmıyor

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Ubisoft'ta Rainbow Six: Siege indirime girmişti bugün almayı denedim, kart bilgilerini girmeden adres kısmından sonra hata veriyor. Arada kart bilgilerini girmeme izin veriyor kart bilgilerini girip ödeme tuşuna basıyorum, gene hata veriyor anlayamadım gitti indirimin de son günüymüş. Desteğe yazsam Ubisoft çok geç yanıt veriyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft'ta Rainbow Six: Siege indirime girmişti bugün almayı denedim, kart bilgilerini girmeden adres kısmından sonra hata veriyor. Arada kart bilgilerini girmeme izin veriyor kart bilgilerini girip ödeme tuşuna basıyorum, gene hata veriyor anlayamadım gitti indirimin de son günüymüş. Desteğe yazsam Ubisoft çok geç yanıt veriyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2043224

Destek geç yanıt verir. Sunucularda sıkıntı var büyük ihtimal. En son çare kod olarak alınabilir.

Kod olarak nereden alacağım Steam'de operator Edition sürümü 600 lira burada 300 liraya denk geliyor Steam'den almak istemiyorum.

Belli başlı kod satan yerler var ama onlar zam yemiştir büyük ihtimal örnek olarak Ubisoft oyunlarının bayağı ucuz olduğu Voidu gibi siteler vardı. Ubisoft'un kendi internet sitesinden alınabiliyorsa oradan da deneyin. Başka çözüm aklıma gelmiyor.

Merhaba aynı sorun bende de var çözebilidin mi?

Merhaba, sorunu hala çözemedim oyunu arkadaşların dediği gibi CD key alarak çözebildim sorunu maalesef.

Sorunu galiba buldum eğer hesabın Türkiye yerine başka bir ülke seçtiysen bir çeşit hata veriyor ama eğer ki VPN ile başka bir ülkeye girip oyun almaya çalışırsan ödeme yapabiliyorsun ama fiyat değişikliği oluyor.

Geri
Yukarı