Ubisoft'un 2020 planları

Ubisfot'un oyun kalitesi

• Oy verenlerin toplamı
    26

M1000

Decapat
Makaleler
1
Ubisfot bu yıl 5 tane büyük oyunla geliyor;
  1. Watch Dogs: Legion.
    • 29 Ekim 2020.
  2. Assassin's Creed Valhalla.
    • 17 Kasım 2020.
  3. Gods & Monsters.
    • 3 Aralık 2020.
  4. Prince of Persia: The Sands of Time Remake.
    • 21 Ocak 2021.
  5. Far Cry 6.
    • 18 şubat 2021.

5 ay boyunca bize oyun pompalayacak tabii herhangi bir ertelenme olmazsa.
Yani bence Ubisoft'un yaptığı biraz kendi markalarını birbirine kırdırma gibi. Başka firma olsa bu oyunları 5-7 seneye yayardı. Bu iyi bir şey olabilir ama şöyle düşünün: Bir firma var ve her biri devasa büyüklükte oyunlar yapıyor + DLC'ler + güncellemeler + diğer oyunlar yani titizlik yok oyunlarda.

Her ne kadar titizlik olmasa da ben neredeyse bütün oyunlarını oynuyorum ama bir zaman sonra yarıda kalıyor, bir daha 5-6 ay sonra açıp bitiriyorum gereksiz uzun ve bir zaman sonra sazan sarmalına dönüyor.

İnanılmaz bir potansiyeli var firmanın ama hep garanti oyun yapıyorlar ufak ufak üstüne koyuyorlar.

Bu dönemden sonra başka bir Ubisoft görebiliriz çünkü baştaki adam değişti. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla eleştiren eleştirir ve elbet mükemmel bir firma değil ama bir Ubisoft oyununu indirimde görünce içinden alası gelen tek ben değilimdir heralde. Oyunlarını genel olarak seviyorum ben. AC Valhalla'yı baya heyecanla bekliyorum şu anda en favori oyunum o.

Prince of Persia tam bir hayal kırıklığı gibi duruyor şu an.

Gods and Monsters aşırı ilgimi çekti mitoloji seven bir insan olarak.

Açıkçası Ubisoft'a eskisi kadar ön yargılı yaklaşmıyorum oyun konusunda. Son oyunları bana göre çıtayı arttırmıştı ciddi derecede. Yeni oyunlar ise gerçekten güzel geliyor gibi. Ya tamam, yeni oyunlarda bile tekdüzelik, sıkıcı yan görevler yok değil ama eskisine oranla çok çok daha iyi bence. Ayrıca bize bir sürü oyun oynama fırsatı sunuyor ve hepsi de güzel oyunlar bunların. Yani Rockstar gibi 5 senede bir çıkartıp ''şaheser'' bir oyun gelmiyor ama güzel oyunlar geliyor.

Şöyle bir ekleme yapayım;

1. Assassin's Creed valhalla 10 Kasım 2020'de çıkacak bu da demek oluyor ki Cyberpunk'ın 9 gün gerisinde çıkacak.
  2. Gods & Monsters'ın yeni adı ımmortals fenyx rising oldu.

AC fanıyım, fakat Valhalla'yı o kadar heyecanla beklemiyorum. Önceki 2 oyunun üzerine bir şeyler ekleyip piyasaya sürecekler.

Kalitesi oyundan oyuna değişiyor. Bir şey diyemeyeceğim o yüzden.

Umutlu olduğum tek oyun Valhalla.
Prince of Persia zaten Remake. Remake'lerin hiçbirini adam akıllı sevemedim ben.
Legion Bannerlord ne ise öyle olacak bence.
Far Cry zamanında 2'yi oynayıp sevmemiştim. Bir şey demem doğru olmaz.
Gods & Monsters'ı ilk defa burada duydum. Görsellerine bakınca Dost Kayaoğlu'ndan izlediğim Immortals Fenxy Rising' benzettim. Sonra Google'a yazınca Wikipedia sayfası o isimle çıktı falan... Video pek iç açıcı değildi benim için. Özellikle başka oyun(lar)la benzerliği konusunda.

Ve ben hala Skull & Bones kapalı betasından gelecek daveti bekliyorum.

Bu arada o oyunun son adı ne şimdi?

Geri
Yukarı