Rehber uBlock Origin tavsiye edilen ayarlar

YouTube bunu algılıyor artık. Kullanmanın pek amacı kalmadı.

Tabii YouTube harici hala güzel kullanılır.
-"Filtrelerim" menüsündeki aşağıdaki boş alana şu

youtube.com##+js(set, yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)

youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)

youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements, [])

youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

kodları yapıştırıp ardından "Değişiklikleri uygula" düğmesine tıklarsanız o sorun çözülür.

Asla böyle aptal hareketler yapmayın. Sonra saçma saçma özellikleri bozuyor. Böyle basit şeylerle çözülecek bir problem değil. YouTube'un yaptığı her karşı hamle minify edilmiş kodun incelenmesi ve karşı filtre hazırlanmasını gerektiriyor. Böyle basit filtrelerle çözülecek şey değil.

Ben söylemiyorum, yapan adam söylüyor.

YouTube bunu algılıyor artık. Kullanmanın pek amacı kalmadı.
Algılamıyor bende, premiumum yok.
uBlock'un mantığınada aykırı zaten.

Buradan filtereleri güncellersin sürekli olarak değişebildiğinden ve istediğin filtreyi kullanabildiğinden. Olmadı önbelleği temizleyip güncelle.

Ben hocamın adını farklı hatırlıyordum yeniden kurayım dedim bunları hata verdi görseller anlamadım. Forumun köklü kişilerindendi.

Galiba önceden PUP kodu vermiş eski tarayıcıda gözüküyor özelde ama bulamadım onun kodu var mı sizlerde?

Darktower. Başına ne geldi acaba?

Bir de nedense statik reklamlar engellenmiyor ve kontrol edilemiyor?

Evet acaba ben mi yanlış anlıyorum dedim ama yok logosu filanda vardı.
Yanlış hatırlamıyorsam profil fotoğrafında Obito vardı, ismide Darktower'dı. Ne oldu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…