uBlock Origin YouTube'da reklam engellemiyor

Reklam engellediğin uygulamanın sahibi Google, Chrome'un sahibi Google sence?
Alakası olduğunu düşünmüyorum. Ben de Chrome kullanıyorum, aynı şekilde tanıdığım 3-4 kişi de uBlock Origin'i Chrome üzerinde kullanıyor ve hiç de engelleyemediği reklam yok. Ha tabii Chrome'da daha da gelişmiş önlemler alınmıştır ama bilmiyorum, bence arkadaş bir şeyi yanlış yapıyor.

Dediğin ayarları Technopat üzerinden bir rehberde görmüştüm o ayarları yapıyorum hep ama şahsen yine işe yaramadı veri tabanlarım güncel geçen hafta güncellemiştim ama işe yaramıyor.

Reklam engellediğin uygulamanın sahibi Google, Chrome'un sahibi Google sence? En kısa sürece Chrome'u bırakmanı tavsiye ederim.

Bu sıkıntıları Chrome 118 sürümünden sonra yaşamaya başladım şu an Chrome 120 kullanıyorum bence önlemler aldı çünkü önceden hiç sıkıntı yaşamıyordum.

118 sürümünden sonra reklam engelleyici reklamı engellemiyordu sadece reklamı göstermiodu bir süre sonra atla çıkıodu ama şimdi hiç engellemiyor.

Hocam eklenti filtrelerine baktınız mı?

@Ghost_walker, yapacak bir şey yok o halde... Başka bir tarayıcı arama zamanı geldi sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…