Ubuntu 2. işletim sistemi nasıl yüklenir?

BERO12

Centipat
Daha fazla  
Ubuntu'yu sanal PC'ye kurdum ve çok beğendim 222 GB SSD var 57 GB boş sizce yüklemeli miyim? Nasıl 2. işletim sistemi olarak yüklerim?

Not: Belki denedikten sonra silebilirim bir oyun testine bakıp sanal PC'den devam edebilirim bunu göz önünde bulundurun değerlendirirken.

Ubuntu'yu sanal PC'ye kurdum ve çok beğendim 222 GB SSD var 57 GB boş sizce yüklemeli miyim? Nasıl 2. işletim sistemi olarak yüklerim?

Not: Belki denedikten sonra silebilirim bir oyun testine bakıp sanal PC'den devam edebilirim bunu göz önünde bulundurun değerlendirirken.
Kaldırmak biraz zor olabilir. çoğu kişi direkt windows'a bootlayıp ordan diski siliyor ve buda grub'un hata vermesini sağlıyor. 57gb tabi kurulabilir. gnome masaüstü ortamını sevmişsiniz muhtemelen.

Kurulum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Silme
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linux'ta oyun testi diye bir şey yok. Yeni nesil sistemlerde Windows her şeyde daha performanslı.

Yanlış. Linuxdada oyun testleri yapılıyor ki Starfield bile oynayabiliyorsunuz. Ki eski bilgisayarımda Minecraft Archlinux'da %40 daha fazla performans veriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı