Çözüldü Ubuntu'da FIFA oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dediğim gibi hocam kesinlik yok orada. En son EA oyunlarında Online zorunlu tutuyordu. Bir de anticheat oyunla birlikte açılan bir şey olduğu için genelde sorun çıkarması muhtemel.

Şimdi baktım. Steam Deck üzerinden(archlinux tabanlı SteamOS kullanıyor.) Offline bir şekilde FIFA23 oynayabilen oyuncular olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun bu da konu.

Şimdi baktım. Steam Deck üzerinden(archlinux tabanlı SteamOS kullanıyor.) Offline bir şekilde FIFA23 oynayabilen oyuncular olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buyurun bu da konu.

Ama sıkıntı çıkar işte Offline'da diyelim uyku modundan çıkartsam Ubuntu'yu gene Online'a bağlanacak ve uzun sürer yani ben en iyi FIFA 22'de oynarım yüklesem mi Ubuntu'yu.

buyurun bu da konu.

Hocam Ubuntu'yu yükleyeyim mi?

Son düzenleme:
Ama sıkıntı çıkar işte Offline'da diyelim uyku modundan çıkartsam Ubuntu'yu gene Online'a bağlanacak ve uzun sürer yani ben en iyi FIFA 22'de oynarım yüklesem mi Ubuntu'yu.

Hocam Ubuntu'yu yükleyeyim mi?

Bence Ubuntu yerine Ubuntu tabanlı Pop!_OS daha mantıklı. Onun haricinde Fedora öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı