Uçak için dört bilet alınırsa bagaj kapasitesi birleşir mi?

Collage

Picopat
Yaz tatili için uçak bileti alacağım. Bilet başına 15 KG taşıma kapasitesi veriyor. Bizim bir valiz 40 kilo ediyor. Tek bir valiz götüreceğiz, kabul ederler mi? Yoksa bu valizi 15 KG'ye mi bölmemiz lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
35 kilo üstünü almayabilirler. Sağlıkla ilgili bir düzenleme vardı ama detaylarını hatırlamıyorum. 2 adet 20 kiloluk valiz sorun yaratmaz sanırım.

Birleştirmiyorlar hocam bagajları. 20 kiloluk 2 valize bölündüğünde de ek bagaj ücreti isteyebilirler. Ben daha önce böyle düşünüp sıkıntı yaşamıştım uçuşa 2 saat kala..

35 kilo üstünü almayabilirler. Sağlıkla ilgili bir düzenleme vardı ama detaylarını hatırlamıyorum. 2 adet 20 kiloluk valiz sorun yaratmaz sanırım.
4 Kişilik bilet alacağız da yani kişi başı 15 kg mi götürmemiz lazım?
Birleştirmiyorlar hocam bagajları. 20 kiloluk 2 valize bölündüğünde de ek bagaj ücreti isteyebilirler. Ben daha önce böyle düşünüp sıkıntı yaşamıştım uçuşa 2 saat kala..
4 Kişilik bilet alacağız da yani kişi başı 15 kg mi götürmemiz lazım?

4 kişilik bilet alacağız da yani kişi başı 15 kg mi götürmemiz lazım?

4 kişilik bilet alacağız da yani kişi başı 15 kg mi götürmemiz lazım?

Bileti aldığınız sınıfa gore el/kabin bagajı hakkı da veriliyor hocam 15 kg'nin yanında. Yani örneğin yurt içi business Flex biletiniz varsa 15 kg bagaj, 12 kg kabin bagajı hakkınız oluyor. El çantası vs.

Ben geçen sene Erasmus için Romanya'ya gittiğimde 21 küsur kg çıkmıştı valizim. Sınır 20 kg idi ama bir şey dememişlerdi. Hocamız diğerleriyle birleşiyor taşıma kapasitesi demişti ama bilmiyorum.

Geri
Yukarı