Ucuz ISS ve modem önerisi

FelliX

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ucuza güzel bir ISS önerir misiniz? Altyapım VDSL destekliyor.
Yanlış hatırlamıyorsam 70-80 arası. Şu an Superonline kullanıyorum 24 Mbps. Modemimiz yok. Ucuza da modem önerebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Ucuza güzel bir ISS önerir misiniz? Altyapım VDSL destekliyor.
Yanlış hatırlamıyorsam 70-80 arası. Şu an Superonline kullanıyorum 24 Mbps. Modemimiz yok. Ucuza da modem önerebilir misiniz?

Modem bilmemde Kablonet varsa çok iyi olur 4 senedir kullanıyorum gene ona devam edicdm.

Modem bilmemde Kablonet varsa çok iyi olur 4 senedir kullanıyorum gene ona devam edicdm.
Direk altyapı yok gibi gözüküyor. Bazen çıkıyor bazen çıkmıyor bende anlamış değilim. Ama Kablonet yoktu galiba

Buradan ve Buradan altyapı'nı sorgular mısın?

TurkNet'te bu hatayı: ”Diğer internet servis sağlayıcısında devam eden bir iş emriniz olduğu için şu an yeni abonelik işlemlerinizi başlatamıyoruz. Mevcut servis sağlayıcı tarafından işleminiz sonlandırdıktan sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz.”
Göknet:

Dosya Ekleri

• IMG_3869.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 18
TurkNet tavsiye ederim. Peşin ödeme ile daha ucuza geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…