Ucuz OEM key nereden alınır?

cagr30

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 10 Pro kullanıyorum. Şu an cihazım deneme sürümü. Arkadaşımın da deneme sürümü. Hazır almışken ikimize de alacağım. Bazı sitelerde 2 tanesi indirimli satılıyor. Ancak siteler güvenilir mi bilmediğim için buraya bir danışayım, dedim. Ucuz fiyata ve güvenilir bir şekilde OEM Key alabileceğim yer var mı? Daha doğrusu yer önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Liraya 20 liraya lisans satan yerler var. Bunlarda deneme / geçersiz lisans sorunları çıkabiliyor. Gittigidiyor gibi yerlerde 100 TL civarı fakat hiç yoktan kafanız rahat olur.

Merhabalar, Windows 10 Pro kullanıyorum. Şu an cihazım deneme sürümü. Arkadaşımın da deneme sürümü. Hazır almışken ikimize de alacağım. Bazı sitelerde 2 tanesi indirimli satılıyor. Ancak siteler güvenilir mi bilmediğim için buraya bir danışayım, dedim. Ucuz fiyata ve güvenilir bir şekilde OEM Key alabileceğim yer var mı? Daha doğrusu yer önerilerinizi bekliyorum.

Ben yazılımbudur sitesinden almıştım oradan temin edebilirsiniz. Hafta sonu olmasına rağmen 5 dakika içinde Gmail ile gönderdiler.

Geri
Yukarı