Ucuz RGB Mouse Önerisi

Logitech g102 al bütçeni zorlayıp teknosafan 149 tl ye aldım hem RGB hem programlanabilir ucuz alıp bidaha alıcaksın 2 kere masraf biraz bütçeni zorlayıp iyi bişey alırsan masrafa girmemiş olursun 2 kez.

G300s 110 lira.Al keyfine bak.Programdan tek renk atayabilirsin.
G300s küçük be hocam Rival 110 ile Prodigy 102 arasında kaldım
Logitech g102 al bütçeni zorlayıp teknosafan 149 tl ye aldım hem RGB hem programlanabilir ucuz alıp bidaha alıcaksın 2 kere masraf biraz bütçeni zorlayıp iyi bişey alırsan masrafa girmemiş olursun 2 kez.
Zaten o ile Rival 110 arasında kaldım. Ucuz derken alabileceğim en ucuzu kastettim

G300s küçük be hocam Rival 110 ile Prodigy 102 arasında kaldım

Zaten o ile Rival 110 arasında kaldım. Ucuz derken alabileceğim en ucuzu kastettim
Anladım hocam ikiside çok güzel mouseler rival 110 da olabilir. Ben g102 kullanıyorum memnunum sadece biraz hafif bir mouse.

Bu mesajınızı ss alıyorum. İleride görüşürüz.
Pekala. Diyelim ki siz şanslı çıktınız ürün temiz. Avago 3050 isimli kötü bir sensör kullanıyorlar ve hızlı tıklamaları algılamayan bir mouse. Yavaş tıklama bile hızlıdan etkili orada. Neden dpi minimum 500 düşündün mü? Çünkü o sensor ile dierleri arasında fark anlaşılmasın diye.

Pekala. Diyelim ki siz şanslı çıktınız ürün temiz. Avago 3050 isimli kötü bir sensör kullanıyorlar ve hızlı tıklamaları algılamayan bir mouse. Yavaş tıklama bile hızlıdan etkili orada. Neden dpi minimum 500 düşündün mü? Çünkü o sensor ile dierleri arasında fark anlaşılmasın diye.
Bu konuda diyeceğim bir şey yok. Fiyatı belli sonuçta. Glock oynarken hızlı tıklama sorununu ben de yaşıyordum fakat uygulamanın içinden ayarları değiştirerek bu sorunu ortadan kaldırdım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı