Ucuza Arctis 5 nereden alabilirim?

son1c

Hectopat
Daha fazla  
Arctis 5 dolar kurunun artmasıyla 800 lira oldu, ucuza alabileceğim bir yer var mı? Amazon'dan sipariş verecektim fakat Türkiye'ye satış yokmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
800'dü zaten şimdi biraz daha artar. Ben 10 gün önce itopyadan sipariş verdim yollamadılar. İptal edip trendyoldan aldım şimdi.

650’ye satildi 2 saat once falan İncehesap Gaming Gecesi’nde. Keske denk gelebilseydiniz

Yapacak fazla seçenek yok, ya o fiyattan sıfır almak lazım ya 2. el bakmak lazım ya da o düzeyde Corsair Void Pro gibi seçeneklere yönelmek lazım.

Ben de Arctis 5 almayı düşünüyorum çok uzun süredir fakat fiyatlar gerçekten uçuk derecede, 2. el almayı düşündüm fakat ne kadar mantıklı olur bilmiyorum şahsen. Bu yüzden Arctis 3 düşünmeye başladım ama pek içime sinmiyor, benim için ses kartı gerçekten önemli çünkü.

Bende uzun zamandır kulaklıksızım ASUS Fusion 300 istiyordum bir ara fiyatı 500 civarıydı şimdi 800 olmuş bu ekonomi ile zor alırız biz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…