Ucuza Game Pass kodu satanlar güvenilir mi?

380015

Hectopat
Forza Horizon 4 almıştım Steam'den Xbox Controller'da impulse Trigger'lar çalışmıyor baktım ki bayağı kişi bundan yakınmış Game Pass'te oynarsan kol Full özellikli çalışıyor fakat Steam versiyonunda bu özellik yok. Neyse ben de Game Pass alacaktım. 1 aylık PC için 30 TL Vatan Bilgisayar falan 100 TL'ye satıyor Ultimate versiyonunu oda Xbox'dan alsan 44 TL bayağı komik. Biraz araştırınca GittiGidiyor üzerinde 10 TL 7.90 TL gibi fiyatlara 2 aylık satıyorlar sizce bunlar güvenilir mi? Yoksa kandırmaya mı çalışıyorlar? Link: bu diğer link: bu

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord Nitro alanlara 2 aylık ilk kullanıma özel kod veriliyor. SteelSeries de Nitro dağıtıyordu en son. Oradan toplayıp satıyorlar.

Bence hesaplar çalıntıdır ondan dolayı ucuza satılıyor.

Kod veriyorlarmış hocam 2 ay geçerli olacak şekilde, yorumlarda birisi daha önce kod kullandıysanız kullanamıyorsunuz diyordu bunlar bu kodları nereden buluyor acaba Discord Nitro'dan dağıtılan kodları mı satıyorlar acaba.

Discord Nitro alanlara 2 aylık ilk kullanıma özel kod veriliyor. SteelSeries'de Nitro dağıtıyordu en son. Oradan toplayıp satıyorlar.

O zaman DC Nitro alayım o zaman DC hesabım da şenlensin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı