Ucuza tıraş makinesi önerisi

Görselleri örnek olsun diye attım. Marka ve ürün tavsiyesi değildir. Sıfır sakal, sinek kaydı tıraş istiyorsan bu başlıklar işini görür.
10337756348466.jpg
-wpsotgdk9lVbIMOJsv8lNskQ539vmgCZ14Tr2XL2nkFxfQrblaurN3C80ukdIZLGdVmom1LB3lt5gX9B8rUnN8jAFwIMo_24sDRbfwKPnIu-7mtrRtmCiub5bHS3xb4wne7IyAVRlhV

@EmreLds sağ olun hocam neyse son kez sorayım kötü gözükmez değil mi?

Bu arada öneriniz var mı tıraş makinesi olarak?
Yok kesersen kötü gözükmez zaten liseye gittiğin için muhtemelen zorunlu kesmen gerek. Ben Braun marka kullanıyorum gayet iyi. Bütçenize pek uygun mu bilmiyorum.

Ama daha ucuz markalar da var ne kadar kalitelidir bilemem.

Yok kesersen kötü gözükmez zaten liseye gittiğin için muhtemelen zorunlu kesmen gerek. Ben Braun marka kullanıyorum gayet iyi. Bütçenize pek uygun mu bilmiyorum.

Ama daha ucuz markalar da var ne kadar kalitelidir bilemem.

Hocam tekrar sağlun ben buğday tenliyim kaşlarım ve saçlarım tam siyah bıyıklarımda, o yüzden ben çok belli olur gibi geldi, ama kesinlikle bir tıraş makinesi alıp keseceğim. Neyse iyi sosyaller.
Golmaster GM 7135 sipariş verdim.
Orta kalitede bir ürün olursa en az 2 hafta içerisinde yavaş yavaş büyür. Ucuz dükkan mallarında durum öyle değil ama 1 hafta 2 günde bıyıklar yolunu buluyor.
Bu güzel denemiştim.(kuzenin makinesiydi etkiliydi kullanmasını bilmediğimden üst dudağımı hissetmemiştim)(kılı veya tüyü kökünden alıyor)
Bu da benim kullandığım fiyatına göre iyi iş çıkartır ancak şarjlı halde değil de bir tane Duracell pil ile daha iyi işinizi halledebilirsiniz.

Goldmaster GM7135 aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı