Ucuza Xbox Game Pass alınabilir mi?

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Selamlar dostlar, biliyorsunuz Xbox Game Pass'te 2 tane üyeliği aldıktan sonra 6 TL'lik fiyat 30 ve 45 olarak güncelleniyor. Açıkcası bunun bir yönetimi yok mudur? Yani yeni hesap açarak alırsam oyunlardaki ilerlemem en baştan başlayacağı için çok sıcak bakamıyorum ama bunun dışında yıllık veya 3 aylık abonelikleri alabileceğim bir site var mıdır?
Teşekkürler :).

Selamlar dostlar, biliyorsunuz Xbox Game Pass'te 2 tane üyeliği aldıktan sonra 6 TL'lik fiyat 30 ve 45 olarak güncelleniyor. Açıkcası bunun bir yönetimi yok mudur? Yani yeni hesap açarak alırsam oyunlardaki ilerlemem en baştan başlayacağı için çok sıcak bakamıyorum ama bunun dışında yıllık veya 3 aylık abonelikleri alabileceğim bir site var mıdır?
Teşekkürler :).
Sanırım PC tarafında uzun vadeli uygun anlaşmalar yok. 30 TL olacağını duyunca ben de çok araştırdım uyguna getirmek için fakat bulamadım.

PC oyuncularının aylık üyelik kullanarak Game Pass alması gereksiz. Konsol tarafında yıllık satın alınca oyun hediye ediyor PC'de hiçbir şey. Yıllık üyelik olmalı.

Ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum Game Pass'i ve garip bir şeyi var 5.90'a aldığım üyeliği 3 4 ay sonra tekrar 5.90'a aldım ve bunu her 2 üyelik içinde 3 yıl boyunca yaptım sadece bende de değil arkadaşlarımda öyle aldılar muhtemelen 3 ay sonra girersen sendede o teklif gözükecektir.

Geri
Yukarı