Ucuzgames güvenilir mi?

MelihTR

Hectopat
Ucuzgames adlı siteden FIFA 22 alacağım en güvenilir o geldi Instagram'dan ondan hesap alan birine sordum menmun olduğunu söyledi. Şikayet var sitesinde 260 sorundan 130 çözülmüş daha çözümlenmiş sorun var ama işaretlenmemiş bir sürü çözüm vardır sizce alınır mı?

Ucuzgames adlı siteden FIFA 22 alacağım en güvenilir o geldi Instagram'dan ondan hesap alan birine sordum menmun olduğunu söyledi. Şikayet var sitesinde 260 sorundan 130 çözülmüş daha çözümlenmiş sorun var ama işaretlenmemiş bir sürü çözüm vardır sizce alınır mı?

Ben bu işin ortasındaydım sana tamamen olayı anlatayım;
Instagram'daki ucuza oyun satan yerler genelde Rus'lardan çalıntı hesap alırlar veya kendileri bir şekilde çalarlar ve bunları oldukça ucuz fiyata satarlar bu yüzden hesapların geri alınma ihtimali %90'dır yani 1 hesap aldığında büyük ihtimalle sahibi şifresini değiştirecek fakat Instagram sayfaları yenisini garanti ediyor diye biliyorum ama yine de bu oran bu hesaplardada aynı şekildedir.

Şahsen ben ucuzgamesden sınırsız Netflix + Spotify pre. + YouTube pre. Aldım. Güya sınırsızdı. Üzerine 1 ay garanti vermişler. Eyvallah dedim 1 aya gore bile ucuz. Aldım işte takıldım bir 10 gün daha sonrasında YouTube pre hesabım gitti ardından Netflix en sonda Spotify. Yetkililere ulaşmayı denedim fakat siteden hesabım silinmiş. Güvenmeyin kesinlikle güvenilir değil.

Güvenilir değil FIFA 22 almıştım hesap gitti verdiler gitti verdiler sonra dediler ki Max değiştirme hakkı 3 dediler bari dedimki FIFA offline ve rastgele Steam hesabı verin dedim verdiler 3 gün sonra onlarda gitti bayağı bastırdım şikayet sitelerine falan yazdım yani bayağı bir uğraştım parayı son ana kadar iade etmediler böyle yapınca ettiler herkese böyle ederler mi bilmiyorum.

Böyle dandik yerlerden alırsanız normal. Diğer arkadaşlar neden güvenilir demiş anlaşılır gibi değil. Gidin GameSatış'ta, +1000 satışı olan adamlardan alın kendi hesaplarını satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı