ucuzrandomkey.com sitesi güvenilir mi?

khagan16

Centipat
Daha fazla  
Site buradan satın almamda bir sakınca var mı 90 küsur TL'den 19 TL'ye kampanyayla inmiş. Yine Technopat forumdayken buldum bu siteyi. Güvenirliğini teyit etmek istedim.

Site buradan satın almamda bir sakınca var mı 90 küsur TL'den 19 TL'ye kampanyayla inmiş. Yine Technopat forumdayken buldum bu siteyi. Güvenirliğini teyit etmek istedim.

Ucuzrandomkey - Şikayetvar bu mu?

Ben olsam almazdım.

Arkadaşlar ne kadar technoda yasal bilmiyorum ama ben cmd den kod yazarak halletmiştim.
O zaman bir de zararlarını öğrenin:

O zaman bir de zararlarını öğrenin:
Hocam ne kadar fark var bilmiyorum ama windowsu uygulama kurup etkinleştirmedim ben.

burdan dı sanırım. Veya buna benzer.

Hocam ne kadar fark var bilmiyorum ama windowsu uygulama kurup etkinleştirmedim ben.

burdan dı sanırım. Veya buna benzer.
KMSpico nasıl anlaşılır?
Arama kutucuğuna CMD yazıp yönetici olarak başlatıyoruz. Ve ardından slmgr -dlv yazıyoruz. En altta KMS yazar ise KMSpico zararlısı size bulaşmışdır. Ayrıca diğer arkadaşlar KMS, KMSpico olduğunu ifade etmez diyor. KMS sunucusu size zararlı yazılım atabilir bilginiz olsun.
Bunu uyguladınız mı?

Geri
Yukarı