Udemy'den İngilizce Eğitim Seti kursu alınır mı?

Hayir hocam. Teklif var şu anda indirim yani 400 TL yerine 70 TL'ye alabiliyorsunuz. Teklifin bitmesine kalan sure 4.30 saat idi şu an 3 saat kaldi herhalde.
Anladım ben de geçen sepete eklediklerim 770 TL idi. Vaktim yoktu yoğun çalışmaktan bugun alırım yarın alırım derken şu anda 5 K oldu fiyatı :) Bekliyorum ara ara indirime giriyor o vakit alacağım. Kenarda dursun sonradan izlerim diye.

Arkadaşlar bu kurs alınır mı?

Hocam bende hevesliyim bu içerik zaten istek listemde idi. Birlikte satın alıp kullanmaya başlayabiliriz isterseniz. 70₺ hiçbir şey bence (maddi durumunuzu bilmiyorum ama ben bir dürüm ve yanında kolayı aşağı yukarı bu fiyata yiyorum) bir dürüm parası. Ve bize katacağı çok şey var gibi. Puanıda yüksek kesinlikle değer bence. Dediğim gibi birlikte görüşlerimizi tartışmak isterseniz DM bırakabilirsiniz. Ben satın alıyorum şimdi :)

Hocam bende hevesliyim bu içerik zaten istek listemde idi. Birlikte satın alıp kullanmaya başlayabiliriz isterseniz. 70₺ hiçbir şey bence (maddi durumunuzu bilmiyorum ama ben bir dürüm ve yanında kolayı aşağı yukarı bu fiyata yiyorum) bir dürüm parası. Ve bize katacağı çok şey var gibi. Puanıda yüksek kesinlikle değer bence. Dediğim gibi birlikte görüşlerimizi tartışmak isterseniz DM bırakabilirsiniz. Ben satın alıyorum şimdi :)

Satin aldim fakat ne zamn baslarim bilmiyorum sanirim once turkcenin ogelerinden falan baslayacagim ondan sonra yavas yavas İngilizce umarim kisa sürede guzel yol katederiz sizlere kolay gelsin :) ingilizceye dair çok fazla bir şey bilmedigim icin en temelden baslayacagim sizin biraz temeliniz var galiba. İngilizce derslerini az da olsa dinleseymisim keske.

Satin aldim fakat ne zamn baslarim bilmiyorum sanirim once turkcenin ogelerinden falan baslayacagim ondan sonra yavas yavas İngilizce umarim kisa sürede guzel yol katederiz sizlere kolay gelsin :) İngilizceye dair çok fazla bir şey bilmedigim icin en temelden baslayacagim sizin biraz temeliniz var galiba. İngilizce derslerini az da olsa dinleseymisim keske.

Biraz var hocam evet ama konuşacak kadar değil tabii. Size de kolay gelsin hocam. Ben başlarım kursa bugün muhtemelen :)

@LnCazYapma hocam ne yaptınız kursları inceleme fırsatınız oldu mu?

Şahsen görüşlerimi anlatmak istiyorum: Direk sıfırdan başlamamış kursa, yani hiçbir şey bilmiyorsanız bu kurs size göre değil. Aynı özel derslerde ve okullarda olduğu gibi ödev sistemleri ve sınav var fakat bunların PDF formatında olması eğer PC kullanmıyorsanız size sorun çıkartıyor fazlasiyla. Açıkçası ödevler hoşuma gitmedi yani PDF olarak hazırlanmış ve göz yoruyor çözmek istemiyorum çoğu zaman. En büyük artısı İngilizceyi size gerçekçi bir şekilde iyi öğretiyor ve C2 seviyesine gelirsiniz diye tahmin ediyorum. Ama dediğim gibi hiçbir şey bilmiyorsanız bence size göre değil iade edebilirsiniz. Fakat şununda altını çiziyorum:
Bu benim görüşüm, en doğru kararı siz verirsiniz kursu bir noktaya kadar deneyebilirsiniz zaten 30 gün iade süresi var :)

Son düzenleme:
Biraz var hocam evet ama konuşacak kadar değil tabii. Size de kolay gelsin hocam. Ben başlarım kursa bugün muhtemelen :)

@LnCazYapma hocam ne yaptınız kursları inceleme fırsatınız oldu mu?

Şahsen görüşlerimi anlatmak istiyorum: Direk sıfırdan başlamamış kursa, yani hiçbir şey bilmiyorsanız bu kurs size göre değil. Aynı özel derslerde ve okullarda olduğu gibi ödev sistemleri ve sınav var fakat bunların PDF formatında olması eğer PC kullanmıyorsanız size sorun çıkartıyor fazlasiyla. Açıkçası ödevler hoşuma gitmedi yani PDF olarak hazırlanmış ve göz yoruyor çözmek istemiyorum çoğu zaman. En büyük artısı ingilizceyi size gerçekçi bir şekilde iyi öğretiyor ve C2 seviyesine gelirsiniz diye tahmin ediyorum. Ama dediğim gibi hiçbir şey bilmiyorsanız bence size göre değil iade edebilirsiniz. Fakat şununda altını çiziyorum:
Bu benim görüşüm, en doğru kararı siz verirsiniz kursu bir noktaya kadar deneyebilirsiniz zaten 30 gün iade süresi var :)

Bilgisayarim garantide daha inceleme firsatim olmadi bilgisayar yokken çok da baslamak istemiyorum açıkçası. Ne zaman plansiz bir şeye baslasam yarida kesiyorum ve bilgiler havada kalıyor:)inceledikten sonra unutmaz isem goruslerimi yazarim hocam👍

Geri
Yukarı