Udemy'den Kurs Önerisi

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Udemy'den Photoshop kursu alacağım önerilerinizi bekliyorum.
Ek olarak Premiere ve After Effects kursları da önerirseniz sevinirim onları da alabilirim. Yorumlarınız için teşekkürler.

Konuyu hortlatmak değil amacım ancak Youtube'dan önce rehber videoları ile uygulamaların arayüzlerini ve çalışma prensiblerini anladım. Daha sonrasında yapacağım işlerle alakalı videolar izleye izleye ve onları kaydettiğim bir playlist yaparak daha sonrasında da faydalanıyorum. Bu yöntemi de önerebilirim.

Udemy'den Photoshop kursu alacağım önerilerinizi bekliyorum.
Ek olarak Premiere ve After Effects kursları da önerirseniz sevinirim onları da alabilirim. Yorumlarınız için teşekkürler.

Bence Photoshop kursunu alacağınız kadar zor bir program değil. 1 ayda YouTube'dan izlediğim videolar sayesinde orta segment bir Photoshop kullanıcısı olabildim.

YouTube üzerinden herkesin bir farklı anlatış tarzı var diye herkes aynı kullanmıyor.YouTube üzerinden önerebileceğiniz rehber video'ları var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı