Xbox Üç yıllık Game Pass aboneliğinin iadesi yapılır mı?

anon2834

Hectopat
Fiyatlar zamlanmadan önce 3 yıllık Game Pass almıştım. Üstünden yaklaşık 3-4 ay geçti ve çok az kullandığım için aboneliğimi iptal etmeye karar verdim. Para iadesi yaparlar mı?

İlk satın almanızdan sonraki 30 gün içinde veya ilk yinelenen faturalama tarihinizden önce (hangisi daha erken olursa) para iadesi alabilirsiniz.

Iade edilebiliyor diye biliyorum destege sorabilirsin.
Ama eger 1 ay Ultimate alip, Game Pass'lari Ultimate cevirdiysen, sadece o 1 aylik Ultimate iade edilir.

Bence az kullansanda iade etme bence. Sadece Starfield; Lies of P ve Atomic Heart oynasan bile, parasi cikmis oluyor.

Fiyatlar zamlanmadan önce 3 yıllık Game Pass almıştım. Üstünden yaklaşık 3-4 ay geçti ve çok az kullandığım için aboneliğimi iptal etmeye karar verdim. Para iadesi yaparlar mı?
Hesabını satabilirsin, ama bence iade etmek yerine bekletsen bile kardasın her türlü. İllaki 3 sene içerisinde verdiğin parayı hayli hayli çıkartacak yeni oyunları deneyimleyebilirsin. Yeni yılda Activision oyunları ve Diablo 4 gelecek, Starfield, Lies of P, Cities Skylines 2 gibi yeni çıkmış oyunları da içeriyor muhtemelen bunlardan birinin parasına 3 yıllık gamepass değer her türlü.

Hocam en kötü başka maile devredip satın ya da kendiniz kullanın.

hocam eğer satmayı düşünürseniz mail devriyle satın almak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…