Ücreti ödendiği halde KYK yurduna gidilmezse kayıt silinir mi?

SkyHawking

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
KYK yurdunda 1 yıl süreyle ücreti ödendiği halde yurda 1 kez bile gidilmezse kayıt siliniyor mu?
Amaç, diğer yıl aynı yurtta devam edebilmek. Kayıt silinirse yurdun tekrar çıkmama durumu olabiliyormuş.
Bu konuda bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba.
KYK yurdunda 1 yıl süreyle ücreti ödendiği halde yurda 1 kez bile gidilmezse kayıt siliniyor mu?
Amaç, diğer yıl aynı yurtta devam edebilmek. Kayıt silinirse yurdun tekrar çıkmama durumu olabiliyormuş.
Bu konuda bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim. Teşekkürler.
Belirli bir gün sayınız vardı, en son değişti mi bilmiyorum. Gün sayısı dolduğunda yurttan atılıyorsunuz. Atıldıktan sonra tekrar başvurup kabul edilen görmedim hiç.

Ben kendim için yapmıyorum. Bunu yapan arkadaşımın da haklı sebepleri var, bilmeden yargılamayın lütfen.
Haklı sebeplerini bir kanıt olmadan belirttiği takdirde bir işe yaramaz haberiniz olsun.

Belirli bir gün sayınız vardı, en son değişti mi bilmiyorum. Gün sayısı dolduğunda yurttan atılıyorsunuz. Atıldıktan sonra tekrar başvurup kabul edilen görmedim hiç.
Anladım hocam teşekkür ederim bilgi için.

Tamamdır
Haklı sebeplerini bir kanıt olmadan belirttiği takdirde bir işe yaramaz haberiniz olsun.
Teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı