Ücretli video satışında video indirmeyi önleme

shadow90

Decapat
Merhabalar,
Elimde bir seminer kaydı var ve bu kaydı ücretli olarak satmak istiyorum. Ama satın alan kişilerin bu kaydı herhangi bir cihaza indirmelerini veya kayıt etmelerini istemiyorum. Kayıt hem MP4 hem de MP3 formatında. İnternette arama yaptım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Videoyu ücretli satmak istememi yadırgayan arkadaşlar olabilir. Kısaca açıklayayım daha önce de seminer, eğitim vs. içerikleri ücretsiz sağladım. Fakat öyle olduğu zaman; insanlar izlemiyor, dinlemiyor, okumuyor. Yerini bile unutuyor. Hatta okumaları için kendimce liste tutarak ödünç verdiğim kitapları okumak şöyle dursun kaybediyorlar. Cüzi bir miktar ödemeleri hem onların bu aldıkları şeye değer vermesini sağlayacak hem de boşuna uğraşmamış olacağım. Hatta istemeyen insanlar ücretli olduğu için almamış olacaklar. Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı